#1 2011-11-10 20:47:43

Robotek019

Administrator

24773113
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 69
Punktów :   
Nick w grze: robi
Xfire: robotek019

REKRUTACJA

Witam.
Ogłaszam nabór na:
Mediateam
KidModeratora

Mediateam - ogłasza wszystkie zmiany na serwerze! kręci gameplaye. jest ogólnie odpowiedzalny za reklamowanie na forach.

KidModerator - nadaje działki, buduje, rozwiązuje spory piorytetu niższego, łączy gracza z adminem (jeśli owy Admin jest na gg/skype ale nie ma go w grze kidmod w ważnej sprawie może przekazać dany problem na gg adminowi.


NIE OBCHODZI MNIE JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ OWE PODANIE, MA MNIE PRZEKONAĆ
w takim podaniu powinno się znaleść:
wiek, imię, nick, dlaczego ty, pluginy (jakie znasz komendy).

Pozdrawiam HeadAdmin robi9712

Offline

 

#2 2011-11-11 14:40:38

Bed_Boy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Witam Cie
Mama dała mi na imię Bartek. 13 wiosen już za mną (mam 13 lat ) W grze i na serverze mój nick brzmi Bed_Boy
[Dlaczego ja ?


Ponieważ lubię pomagać ,znam się trochę .
Pluginy
O tuż to pluginów znam bardzo wiele  i potrafię się nimi posługiwać .

Co do pytania Roberta

Co podoba ci się w minecraft

Przede wszystkim jego inność .
Ta gżę  gdy gram i buduje wczuwam się w role architekta To mi się najbardziej podoba .

Potrafisz budować
Tak potrafię nawet dość dobrze .

Startuje na rangę o nazwie :
KidModerator

Pozdrawiam Bed_Boy





Brzmi zachęcająco jednak chciałbym usłyszeć jeszcze, co podoba ci sie w minecraft, potrafisz budować?
oraz na jaką range startujesz? kidmod?
Pozdrawiam Robi9712

Ostatnio edytowany przez Bed_Boy (2011-11-11 15:09:56)

Offline

 

#3 2011-11-11 14:56:37

ice_tea9898

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Mam na imię Kuba. W minecraftcie  mój nick to ice_tea9898. Wybierz mnie na kid moderatora, ponieważ kocham minecrafta. Lubie pomagać ludziom. Nie nawidzę jeśli ktoś niszczy kogoś prace. Nie znam wiele pluginów. Znam jedynie na godzine i na teleportacje. W minecraftcie kocham budować ryć w ziemi. Jeśli mam dobry dzień i natchnienie to moge stworzyć epickie budowle.Pochodze z Polski!!    Kocham Was!!

Offline

 

#4 2011-11-12 15:42:15

Silver17

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Mam na imię Kuba i mam 13 lat. Na serwerze mam nick Silver17.

Startuje na KidModeratora dlatego,że lubię pomagać innym.

Znam dużo pluginów i umiem dawać cuby.

W minecraftcie lubię to,że mogę się wykazać kreatywnością.

Potrafię budować różne rzeczy.

Offline

 

#5 2011-11-12 16:30:23

Robotek019

Administrator

24773113
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 69
Punktów :   
Nick w grze: robi
Xfire: robotek019

Re: REKRUTACJA

moje zdanie na dzis

Bed_Boy - Nieźle se radzisz
Ice_tea9898 - ty bardziej pod media_team, na forum (bez gameplay)
Silver17 - nie widziałem cię w akcji, a chiałbym... o tym to jeszcze pogadamy, przydał by się Skype, gg

Offline

 

#6 2011-11-12 16:35:19

goes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Witaam !



Jestem Kamil i aktualnie mam 17 lat ! W MineCraft'a gram od wersji 1.3 .. Postanowiłem założyć podanie , żeby pomuc serwerowi i go rozkręcić ! Oczywiście nie znam wszystkich komend jak każdy , ale zaawansowane znam typu /region define <nazwa cuba> <nick gracza> , żeby dać działke , bana itd .. Napewno poprawnie pisze po Polsku . A widząc po Piśmie mało kto tu ukończył 2 klasę Podstawówki !

Tu Lista Pluginów które wpadły mi teraz do główki i ich opis !


Spoiler:

AuthMePL - Rejestracja kont
AutoMesage - Automatyczny botek spamujący co określony czas na czacie
AutoSave - Automatyczna AutoCofka
BackupPlugin - Automatyczne backupy map do kilka godzin.
BetterShop - Plugin do sprzedawania itemów, ten sam co jest na MPC
Cleaner - Plugin do skanowania co ma dany gracz w eq, lub też można wyczyścić komuś eq, czy też sobie.
CraftBook - cały zestaw - Plugin do stacji, kolejek, bram i wszystkiego co jest fane
Essentials - Dużo podstawowych komend jak /spawnmob /time day /spawn itp
FoundDiamonds - Gdy ktoś znajdzie diament/złoto to napisze na czacie informacje, że gracz ten i ten znalazł diament, i po tym jak ktoś znajdzie diament, każdy inny dostaje kilka sztuk węgla/żelaza
godpowers - Plugin do komendy na nieśmiertelność na siebie i na kogoś.
HeroChat - Plugin do robienia osobnych kanałów rozmów oraz kolory rang/każdy kto pisze na globalnym to jest to widziane tylko do 200 kratek, można to zmienić.
Iconomy - Plugin do Waluty na serwerze.
IPGet - Do pokazania ip gracza, np /ip Krzysztofa
KiwiAdmin - Bardzo dobry plugin do kickowania, kickowania wszystkich naraz czy też banowania z powodem. np /ban Krzysztofa powod Dołączona grafika
LWC - Do zabezpieczania skrzyń/drzwi
MagicCarpet - Do latania na szklanym dywanie, oraz chodzenia po wodzie komenda /jesus
MyWarp - Plugin do warpów, oraz prywatnych warpów.
Permissions - Do ustawiania Permissionsów dla graczy
PlugMan - Do listy pluginów, resetowania ich itp
ProperTime - Fajny plugin do tego, że można ustawić dłuższy dzień i krótszą noc, tutaj akurat tak jest ustawione, lecz mozna to sobie zmienić.
QuickBelt - Jest to do automatycznego przełączania itemka w eq do następnego, przydatne przy kopaniu, komenda /qb
RealShop - Plugin do robienia Skrzynek takich jak w grze np Metin2, i w nich można sprzedawać itemka, tzn wrzucasz tam coś do niej, i jak ktoś coś z niej zabiera to daje tobie kase a jemu zabiera, bez tabliczekch terenów, można zrobić botka co pilnuje i sprzedaje twój teren
RuneCraft - Do robiebia różnych bram, latających wysepek i wiele wiele więcej.
SimpleReserve - Do rezerwacji slota dla wybranej np grupy, w tym przypadku dla Moda, SuperModa, Admina,Vip-a,Donatora.
SlowHealth - HP się regeneruje wolniej, można zrobić, że wcale się nie będzie regenerowało
Stats - Pokazuje ci statystyki, min ile grałeś na serwie, ile postawiłeś klocków etc, komenda /stats
TreeHunger - Z drzew drop wełna, mączka kostna itp.. mozna ustawić dowolny drop dowolnych itemów
uQuest - Plugin do questów, komenda /q
Whitelist - Biała lista graczy, graczy do WL dodajemy w folderze plugins/whitelist, lub komendą /whitelist add nick czy też w konsoli bez /
WolfPound - Można sobie zaodoptować wilka za kasę z iconomy
WorldEdit - Plugin do edycji mapki
WorldGuard - Plugin do zabezpieczeń jak Cuboid, lawa woda ogień TNT itp..
PermissionsPLUS - Dawanie rangi w locie
MobArena - Walki z mobami na arenie
AntiXRay - Jak sama nazwa wskazuje
ObuShutTheHellUp - Filtr spamu w konsoli
PvPToggle - Pvp na życzenie

Gram pod Nickiem Goes ..

Mam nadzieje , że Adminsitracja mnie wybierze i będę mógł Wam pomuc w grze !

Pozdrawiam wszytskich !

Offline

 

#7 2011-11-12 16:41:49

Robotek019

Administrator

24773113
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 69
Punktów :   
Nick w grze: robi
Xfire: robotek019

Re: REKRUTACJA

fail
IPGet - Do pokazania ip gracza, np /ip Krzysztofa

Offline

 

#8 2011-11-13 12:21:25

NaxterPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Moje imię: Kuba

Wiek: 17

Mój nick na serwerze: NaxterPL

Dlaczego ja: Hmm, myślę ze podołałbym temu odpowiedzialnemu zadaniu pilnowania serwera. Znam się na serwerach Minecraft, gram w niego bodajże od wersji 1.6 BETA. Znam większość komend, i podstawowych - jak i także większość tych pluignowych. Umiem obsługiwać WorldEdit, potocznie mówiąc: umiem rozdawać działki oraz robić inne rzeczy w WorldEdicie - oraz jak już napisałem na górze większość innych pluignów. Jestem miły, kulturalny. Zazwyczaj nie robię błędów ortograficznych, oraz interpunkcyjnych. Mam sporo czasu na "KidModowanie" serwera.

Pluigny które umiem obsługiwać: Tak jak już napisałem na górze, większość. Wymienie kilka najważniejszych z nich: WorldEdit, WorldGuard, CraftBook, AutoMesage, AutoSave, PermissionsEX - oraz wiele innych!

Kontakt: Gadu - Gadu: 6736696 --- Prywatna wiadomość na forum --- Gra.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania
Pozdrawiam, NaxterPL

Ostatnio edytowany przez NaxterPL (2011-11-13 12:26:10)

Offline

 

#9 2011-11-13 17:11:01

Loko1945

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Witam
Mam na imie Łukasz i mam lat 14
Mój nick na serwerze to Loko (ale do czasu bo będe kupował orginalnego minecrafta a ten nick zajęty;/)
Dla czego ja? hmm uważam że jestem odpowiedzialnym człowiekiem umiem pomóc graczom wskazać im co lepsze co gorsze. Lubię grać na serwerach minecraft a szczególnie na tym podoba mi się w nim mapka,odpowiednia działka,przeróżne warpy oraz eweny . Chciałem właśnie zgłosić się na kidmoderatora
Pluginy które umiem obsługiwać?: Nie znam zbyt dużo ale każdy który znam umiem bardzo dobrze obsługiwać
       
     Mam nadzieje że moje podanie zostanie pozytywnie ocenione
Pozdrawiam Loko

Ostatnio edytowany przez Loko1945 (2011-11-13 17:12:12)

Offline

 

#10 2011-11-13 17:54:43

GramNaMacu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Hello!
Mam na imię Wojtek, jeśli komuś nie chce się pisać mojego nicku, może mi mówić po imieniu.
Mam 14 lat, bardzo chciałbym kandydować do mediateamu... Mam konto na yt, umiem nienagannie posługiwać się Camtasią studio i Sony vegasem 10. Mógłbym nakręcić jakiś gameplay na yt, po promować serwer wśród znajomych (mój jeden kumpel już gra na serwerze). Piszę poprawnie po polsku, o ile oczywiście można w minecrafcie mówić o poprawnej pisowni bez polskich znaków. Znam się troszkę na programowaniu, jeśli kiedyś miałbym chwile, może bym zaprojektował strone na serwer, ale potrzebuję grafika... Wracając do MC... Umiem nawet ładnie budować, więc zawsze moge w czymś pomóc. Jestem zapalonym górnikiem, kopanie to mój żywioł. Wspomnę też, że sprzęt komputerowy mam niezły, więc moge nagrywać nawet dłuższe gameplaye.

Kontakt:
GG- 32787528
Telefon (prywatny )- 795803630
Skype- dekadowiec
Nick w grze- GramNaMacu
Zamieszkanie- Kielce

To chyba tyle, dziękuję za uwagę...
PS. Jeszcze wspomnę, że mam konto VIP.

Offline

 

#11 2011-11-15 21:55:36

michal199

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Witam nazywam się Michał w grze mam nick cyndaqil chciałbym być kidmoderatorem dlatego rze codziennie jestem na serwerze i znam konendy jak np na itemy na dzień i takie różne bylem kidmoderatorem jusz na wielu serwach i dużo osób mówiło mi że jestem dobrym moderatorem i bardzo bym chciał być moderatorem

Offline

 

#12 2011-11-17 17:41:33

grzybex001

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

Podanie na KidModeratora


Wiek : 14 lat
Imię : Łukasz
Nick : grzybex001
Dlaczego Ty? : Sądzę że jestem miły, pomagam ludziom, gram dość długo w Minecraft'a ( od wersji 1.3 ) i pewne doświadczenie mam (robi powinieneś mnie znać bo kiedyś grałem na twoim serverze wraz z Lokiem i klayssesem ) hmm.. nic już więcej chyba pisać nie muszę
Pluginy : Ważne, że umiem dawać cuby w porównaniu do Moderatora Klayssesa c[= hmm.. duużo jest pluginów których znam lecz nie chce mi się ich wymieniać (nie mam zbytnio na razie czasu lecz później będę mieć czas :> oraz miałem admina na dość profesionalnym serverze kolegi na którym grało 50 osób + :>


Ps. Myślę, że dobrze rozważysz moje podanie
Ps 2. Loko nie ma 14 lat tylko 13 tak dla informacji

Offline

 

#13 2011-11-17 20:27:18

Robotek019

Administrator

24773113
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 69
Punktów :   
Nick w grze: robi
Xfire: robotek019

Re: REKRUTACJA

powiem że żadne podanie nie zadowala mnie w 100% ;p
są tu kandydaci dosyć fajni niektóre podania naprawdę godne uwagi a nie które to zwykłe czyste posty;/
cóż wyniki ogłoszę w sobotę lub w niedzielę

Offline

 

#14 2011-11-19 12:18:29

helmund

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: REKRUTACJA

NIE DZIALA MI SERWER PISZE OUPDATED CILENT I OCZYWISCIE CHCE BYC KIDMODERATOREM

NAZYWAM SIĘ BARTOSZ HALLMANN NO MAM 16 LAT MAM FACEBOOKA MOJ NICK W GRZE TO HELMUND

DLACZEGO JA:

BO TAK MA BYĆ HEHE

MYSLE ZE BEDE KID UMIEM DOBRZE BUDOWAC SAM WIDZIALES JA BUDOWALEM SFINX'A NO KIEDYS MIALEM U CB ADMA
ROBI TO KOLES KTOREGO POZNALEM W ZAJEBISTYM CZASIE WAKACYJNYM MYSLE ZE GO KIEDYS SPOKAM
W AUCHAN HEHE MUSIMY SIE WYBRAC DO KINA DO RUMI

GRAM BARDZO CZESTO OD PN DO PT OD 15 DO 20 A W WEEKENDY OD 12 DO NAWET WIECZORU

CO TU JESZCZE NAPISAC

ROBI TO JEST MOJE ZDANIE MOZESZ MINIE WYBRAC ALBO I NIE :DDD    POZDRAWIAM    HELMUND

Offline

 

#15 2011-11-24 00:36:35

Robotek019

Administrator

24773113
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 69
Punktów :   
Nick w grze: robi
Xfire: robotek019

Re: REKRUTACJA

ehh... ta szkoła :d
przepraszam że dopiero teraz piszę, ale poprawa ocen nie jest łatwa
w piątek lub jutro dam werdykt, odoby wybrane otrzymają informację na komunikator podany na profilu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.domowewynalazki.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.nevrwinter65.pun.pl www.farmumb.pun.pl www.rapsluband.pun.pl